Jdi na obsah Jdi na menu
 


Začínáme.

15. 9. 2013

     V sobotu a v neděli proběhlo v Klatovech Mistrovství ČR v rapid šachu. Matyáš se, s nejnižším ELO, statečně postavil všem soupeřům. Hrál útočně, získával materiální i poziční převahu, bohužel nezvládal koncovky. Letos se na ně zaměříme. Vybojoval 3,5 bodu z devíti a na talenty z krajské listiny ÚKŠS ztratil jen půl bodu.

 

    Výsledky: http://www.chess-results.com/tnr108013.aspx?art=1&rd=9&lan=5&wi=821

    

     Ve středu 18.9. začínají děti v DDM první schůzkou od 16:00. Dospělí se sejdou od 18:00 v Koruně. Louňáci se přidají v pátek 20.9. od 16:00 v Unionu.

 

     25. 9. proběhne v Chomutově Krajská olympiáda mládeže. Na programu her budou i šachy. Náš okresní výběr budeme tvořit především my. Nominace bude upřesněna do středy. Předběžně se jedná o T. Honse, Z. Košťála, P. Sabova,  I. Valahu, T. Ulrycha, J. Partyku, T. Ulrychovou a Z. Tréglovou ze Žatce.

 

     V neděli 6. října pojedeme na Velkou cenu Ústí n. L. Jedná se o turnaj družstev. Za Louny budou hrát: Hons, Černíček, Košťál, Vohánka, náhr. J. Řimnáč a za Prty: Valaha, Sabov, Brzybohatý,Partyka a náhr. T. Ulrych. Souběžně s Velkou cenou  proběhne i Krajský přebor v rapid šachu dospělých, kteří plánují se také zapojit.

 

     12. října pak proběhne na půdě nám spřáteleného oddílu ŠO TP NOVA Kladno tradiční Memoriál Pavla Kumínka a 19. října se rozjíždí v Povrlech nový ročník GP mládeže.