Jdi na obsah Jdi na menu
 


O slánský helm 2012

13. 10. 2012

Poprvé jsme se vydali na turnaj jednotlivců za hranice našeho kraje.  Ve Slaném jsme si vyzkoušeli, jak se hraje se středočechy.  Obsadili jsme kategorie H12 a H14. Pěkného umístění v ml. žácích dosáhl Matyáš. Hrál dnes v pohodě, prohrál jen dvě partie (zbytečně) a skončil třetí. Hned za ním skočil Patrik S., který doplácí na nevyrovnané výkony. Chtělo by to víc chtít něco dokázat.

V H14 si odbyli svou premiéru mezi staršími Igor s Patrikem B. Platí pro ně to samé, co pro Patrika S. Nelajdačit a chtít něco dokázat. Oba uzavírali startovní pole se dvěmi body. Igor měl ve většině případů partie dobře rozehrané. Patrik, pokud nespěchal, potrápil i silnější hráče. Eda (to samé v bleděmodrém), který tuto kategorii hraje již druhým rokem skončil se třemi body sedmý a splnil podmínky pro získání čtvrté výkonnostní třídy.

Vyzkoušeli jsme si nové soupeře, poznali organizaci turnajů po středočesku a v kategorii ml. žáků dosáhli celkem pěkného umístění.

Třetí místa, zleva: Matyáš Černíček (H12, Postoloprty), Ondřej Popovský (H10, Buštěhrad), Jiří Havelka (H14, Řevnice), Ondřej Škubal (H16, Buštěhrad), Martina Tajovská (starší dívky, Buštěhrad)