Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jsme na prahu nové sezóny.

1. 9. 2013

       Prázdniny skončily a začíná další ročník šachových soutěží. 14. a 15. září budeme držet palce Matyášovi, který bude v Klatovech bojovat na Mistrovství ČR v rapidu. Úvodní schůzka proběhne v Postoloprtech ve středu 18. září tradičně od 16:00 v DDM. Lounská odnož se poprvé sejde v Unionu 27. září. Chybět  budou určitě Matyáš s Tomášem, kteří  uvedený víkend stráví  na Krajském tréninkovém kempu na Klínovci.

       Prvním ostrým závodem pro členy našich kroužků bude Velká cena 4členných družstev v Ústí nad Labem 6. října. Předpokládané sestavy: Louny - Hons, Černíček, Košťál, Vohánka, Řimnáč, Prty - Valaha, Sabov, Brzybohatý, Partyka, Stárek. 19. října se zúčastníme prvního turnaje GP jednotlivců v Povrlech.

       Čeká nás dlouhá  a náročná sezóna. Vzhledem k tomu, že naši  "tahouni" přecházejí do starších kategorií, nepředpokládám opakování loňských úspěchů. Každé umístění do "patnáctky" bude mít příchuť medaile. Registrovaní dostanou více příležitostí v soutěžích družstev dospělých a v následujících letech se nám to určitě vrátí. Plusem pro náš klub bude i zavedení šachů jako nepovinného předmětu na ZŠ v Postoloprtech.